elxjar (5-Pack) 1.2V 2000mAh ELB-1P201N1 Ni-CD Battery Pack Replacement for Lithonia ELB0300 ELB-0300 ELB1P201N1 OSI OSA045 OSA-045 NIC0027 Bel-128 Bel128 Exit Sign Emergency Light
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
  • PREMIUM NI-CD CHEMISTRY: Provides stable and reliable performance over multiple charge cycles.
  • EASY INSTALLATION: Wire leads with connector allow for quick, hassle-free replacement.
  • COMPACT DIMENSIONS: Diameter 0.96 " (24.50mm) x Height 1.83 " (46.50mm) for versatile fitting in compact spaces.