Kingston Brass LMS36M8SQ7ST Wesselman 36" Carrara Marble Console Sink with Stainless Steel Legs, Marble White/Brushed Brass
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
  • Includes Italian Carrara Marble vanity top with backsplash
  • Includes stainless steel legs
  • Overall size: (L)36" x (W)22" x (H)38-13/16"
  • Includes pre-installed 14-3/8" x 10-7/16" rectangular bowl
  • Sink top is pre-drilled to accommodate 8" widespread faucet
UPC 663370199653
Size 36
Color Marble White/Brushed Brass
Shape Rectangular
Style Transitional
Brand Name Kingston Brass
Drain Type Drain not included
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 85.66 Pounds
Finish Types - Marble White/Brushed Brass
Manufacturer Kingston Brass
Model Number LMS36M8SQ7ST
Material Type Brass, Granite, Marble, Stainless Steel, Stone
Item Type Name 36" Carrara Marble Console Sink with Stainless Steel Legs